Турківська районна рада

Терміни сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки фізичними особами

Терміни сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки фізичними особами

 

 Турківська  ДПІ  ГУ  ДПС у Львівській звертає увагу платників податків, що відповідно до норм п.п.266.10.1 п.266.10 ст.266 Податкового кодексу України, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки сплачується фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення (отримання) податкового повідомлення-рішення.

Отже, якщо ви отримали податкове повідомлення-рішення про сплату суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, вам потрібно сплатити податок протягом 60 днів з дня вручення (отримання) податкового повідомлення-рішення.

Нагадуємо, що з метою достовірного нарахування податку на нерухомість, відповідно до норм п.п. 266.7.3 п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу України, платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за своєю податковою адресою для проведення звірки даних щодо:

- об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;

- розміру загальної площі об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;

- права на користування пільгою із сплати податку;

- розміру ставки податку;

- нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, контролюючий орган за своєю податковою адресою платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

 

Начальник Турківської ДПІ

ГУ ДПС у Львівській області                                              Марія ПАВЛОВИЧ

 

 « повернутися до списку подій