Турківська районна рада

Можливості Електронного кабінету на допомогу платнику

 

 

 Турківська ДПІ Самбірського управління звертає увагу платників, що пунктом 421.2 статті 421 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) передбачено, що Електронний кабінет забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов’язків, визначених Кодексом та нормативно-правовими актами, що прийняті на підставі та на виконання Кодексу, в тому числі, шляхом, зокрема перегляду в режимі реального часу інформації за даними оперативного обліку, що міститься в інтегрованих картках платників податків.

Платник податків в меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету має доступ до своїх інтегрованих карток, в яких відображається інформація про облікові операції та облікові показники, які характеризують стан розрахунків платника податків з бюджетами та цільовими фондами. При зверненні до зазначеного меню по кожному виду платежу, які повинні сплачуватися платником, відображається зведена інформація станом на момент звернення щодо нарахованих і сплачених сум, недоїмки, перЗеплати, пені.

Крім цього, зазначена назва і код платежу, МФО банку, бюджетний рахунок по кожному платежу на поточну дату. Обравши один з платежів користувач отримує доступ до деталізованої інформації з інтегрованої картки платника в розрізі проведених операцій.

Меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету надає можливість фізичним особам після ідентифікації за допомогою платіжної системи сплатити податки, збори та єдиний внесок за допомогою платіжної карти.

З інформацією щодо сплати податків, зборів та єдиного внеску фізичними особами можна ознайомитись в меню «Стан розрахунків з бюджетом» розділу «Допомога» Електронного кабінету.

Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням електронного цифрового підпису, отриманого у будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів. Вхід до Електронного кабінету здійснюється за посиланням: http://cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС.

Для юридичних осіб можливість сплати податків, зборів та єдиного внеску через Електронний кабінет на теперішній час не реалізована.

 

 

 

Начальник Турківської ДПІ

Самбірського управління

ГУ ДФС у Львівській області                                            М. ПАВЛОВИЧ

 « повернутися до списку подій