Турківська районна рада

13 ЛЮТОГО ВІДБУДЕТЬСЯ СЕСІЯ ТУРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 4389

13  лютого 2020 року о 10:00 годині в залі засідань районної ради (сесійна зала  районної  ради) відбудеться пленарне засідання 36 сесії районної ради сьомого скликання.

Про скликання XXХVІ сесії Турківської районної ради

VІI скликання

 Відповідно до статей 46 і 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

І.   Скликати XXХVІ сесію Турківської районної ради VІІ скликання в четвер 13 лютого 2020 року о 10.00 год в залі засідань районної ради з таким порядком денним:

 1. Про причини відсутності депутатів районної ради на ХХХV сесії Турківської районної ради VІІ скликання.
 2. Звіт голови районної ради про роботу ради у 2019 році.
 3. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Турківського району на 2020 рік.
 4. Звіт про виконання районного бюджету Турківського району за 2019 рік.
 5. Про внесення змін в додаток 3 до рішення ХХХV сесії VІІ скликання № 722 від 20.12.2020 «Про районний бюджет Турківського району на 2020 рік».
 6. Про розподіл субвенції районного бюджету в рамках Програми «Розвиток комунальних доріг Турківського району на 2020 рік».
 7. Про забезпечення бюджетним співфінансуванням переможців обласного конкурсу проектів місцевого розвитку на 2020 рік
 8. Про субвенцію з місцевого бюджету Верхньояблунської сільської ради районному бюджету
 9. Про внесення змін в додатки до рішення ХХХV сесії VІІ скликання № 723 від 20.12.2020 «Про Програми розвитку установ і організацій Турківського району на 2020 рік».
 • Про затвердження Положення про освітній округ та опорний заклад освіти на території Турківського району.
 • Про затвердження Порядку проведення конкурсу на визначення опорного закладу освіти Турківського району.
 • Звіт про результати діяльності комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Турківської районної ради за 2019 рік.
 • Про хід виконання рішень Турківської районної ради VІІ скликання за 2019 рік.
 • Про внесення змін в рішення ХХХV сесії VІІ скликання № 734 від 20.12.2019 «Про внесення змін в рішення ХХV сесії Турківської районної ради VІІ кликання № 511 від 09.11.2018 «Про делегування членів для роботи у складі Госпітальної ради Львівського госпітального округу»»
 • Про надання дозволу відділу культури, туризму та молоді Турківської райдержадміністрації на введення додаткової штатної одиниці.
 • Про перейменування опорного навчального закладу «Нижньояблунський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Турківської районної ради у опорний навчальний заклад «Нижньояблунський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад)»Турківської районної ради
 • Про депутатський запит депутатаТурківської районної ради Хорта М.Д.
 • Про звернення депутатів Турківської районної ради.
 • Різне.

ІІ. Відповідальною за організаційне, правове, інформаційне, аналітичне та матеріально-технічне забезпечення проведення сесії призначити керуючу справами районної ради Голко Л.Й.

ІІІ.   На сесію запрошуються депутати Турківської районної ради, депутати Львівської обласної ради, голова, керівники управлінь та відділів Турківської райдержадміністрації, голови місцевих рад району, керівники підприємств, установ і організацій району, представники громадсько-політичних організацій та засобів масової інформації.

ІV. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови

районної ради                                             В.Костишак« повернутися до списку новин