Турківська районна рада

Несвоєчасно зареєстрована в ЄРПН податкова накладна. Коли відображати податковий кредит?

Суми ПДВ, сплачені (нараховані) у зв’язку з придбанням товарів/послуг, зазначені в податкових накладних/розрахунках коригування, зареєстрованих в ЄРПН з порушенням строку реєстрації, включаються до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому зареєстровано податкові накладні/розрахунки коригування в ЄРПН, але не пізніше ніж через 1095 календарних днів з дати їх складення, у тому числі для платників, які застосовують касовий метод (п. 198.6 ст. 198 Податкового кодексу).

Отже, суми ПДВ, відображені у складених та зареєстрованих в ЄРПН податкових накладних/розрахунках коригування, які не було включено до складу податкового кредиту в податковому періоді їх складання та з дати складання яких не минуло 1095 днів, можуть бути включені до складу податкового кредиту в наступних звітних (податкових) періодах до закінчення 1095 календарних днів з дати їх складання (відображаються у розділі ІІ «Податковий кредит» податкової декларації з ПДВ).

Суми ПДВ, відображені у податкових накладних/розрахунках коригування, які були зареєстровані в ЄРПН та які не було включено до складу податкового кредиту протягом 1095 календарних днів з дати складання, платник податку вже не може включити до податкового кредиту.

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку подій