Турківська районна рада

Про доступ до публічної інформації

УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ ТУРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

від 31 травня 2011 року № 25

м.Турка

Про забезпечення
виконання
Закону України "Про доступ
до публічної інформації "

 

З метою забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», на підставі п.7 ст. 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Призначити відповідальною особою в районній раді для забезпечення доступу запитувачів до інформації та за оприлюднення інформації, визначеної частиною 1 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Голко Лілію Йосипівну – начальника організаційного відділу районної ради (надалі – відповідальна особа).

2. Визначити:

  • спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями, для прийняття інформаційних запитів є приймальня голови районної ради адміністративної будівлі Турківської районної ради (82500. м.Турка, вул. С.Стрільців,62., Львівська область);
  • телефонний номер 0 (269) 3-14-92 або 3-13-00 для прийняття запитів на інформацію, поданих в усній формі;
  • номер факсу 0 (269) 3-12-93 для прийняття запитів на інформацію, поданих факсом та надання на них відповідей;
  • електронну адресу turka_rayrada[@]ukr.net для прийняття запитів на інформацію, поданих в електронній формі, та надання на них відповідей.

3. Загальному відділу районної ради розробити структурурозділу сторінки щодо публічної інформації на офіційному веб-сайті: www.turka.org.ua Турківської районної ради.

4. Затвердити форму запиту на інформацію та інструкцію щодо подання та розгляду запиту на інформацію в Турківській районній раді та її виконавчих органах (додатки1.2.3.4).

6. Відповідальній особі забезпечити створення та оприлюднення повної бази даних щодо публічної інформації Турківської районної ради.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника секретаріату районної ради (Г.В.Ольшанецьку).

Голова районної ради В.Дребот