Турківська районна рада

В Турківській  ДПІ проведено тренінг з питань декларування доходів громадян

 

 

Нещодавно в Турківській ДПІ відбувся  тренінг для платників податків, під час якого начальник ДПІ Марія Павлович розповіла про основні  аспекти цьогорічної кампанії декларування.

Зокрема, Марія Павлович наголосила, що обов’язковим подання декларацій є для тих, хто у 2018 році отримав доходи від незалежної професійної діяльності, іноземні доходи, прибутки від інвестицій, здачі майна в оренду, продажу власної сільськогосподарської продукції, отримання спадку тощо.

Також посадовиця розповіла  про порядок  отримання  податкової знижки громадянами, які сплачували кошти навчання у вітчизняних закладах дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, відсотки за іпотечним житловим кредитом, здійснювали витрати, пов’язані з переобладнанням транспортного засобу та інші витрати, передбачені Податковим кодексом.

При цьому наголосила, що  громадяни подають податкову декларацію за місцем своєї реєстрації до 2 травня п.р., для особи, які бажають скористатися податковою знижкою – до 31 грудня.

Крім того звернула увагу, що в цьому році для реалізації права на податкову знижку громадяни можуть скористатися новим сервісом в Електронному кабінеті платника, запровадженим ДФС України і подати декларацію.

Також присутні отримали  практичні поради  щодо заповнення  декларацій  та відповіді на поставлені  їй запитання.

 

 

 

Начальник Турківської ДПІ

Самбірського управління

ГУ ДФС у Львівській області                                            М. ПАВЛОВИЧ« повернутися до списку подій