Турківська районна рада

ДО УВАГИ ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ!

ДО УВАГИ ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ!

 

Старосамбірське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області інформує, що з набранням чинності 26.11.2020 Закону України „Про внесення змін до розділу ІІ „Прикінцеві положення„ Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про державний бюджет України на 2020 рік„ відновлено фінансування реабілітаційного лікування працюючих після перенесених захворювань і травм.

Застраховані особи, які потребують лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів, відповідно до медичних показань за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку ЛКК можуть скористатися цією послугою з правом вільного вибору реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу.

Застрахована особа з порушенням перебігу вагітності направляється у реабілітаційне відділення санаторно-курортного закладу безпосередньо з жіночої консультації. Застрахована особа, що брала участь в АТО (ООС), має право на лікування у супроводі членів сім’ї (чоловік/дружина, неповнолітні діти) один раз після демобілізації.

Термін лікування в реабілітаційному відділенні визначається лікуючим лікарем або ЛКК і становить не більше 24 днів. На час перебування застрахованої особи у санаторно-курортному закладі їй надається листок непрацездатності. Відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей забезпечується Фондом соціального страхування України.

 

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами:

(238) 21-4-91, 21-4-43, 21-3-67 – м. Старий  Самбір

(269) 3-21-42 –м. Турка« повернутися до списку подій