Турківська районна рада

До уваги платників! Щодо реєстрації програмного реєстратора розрахункових операцій

До уваги платників! Щодо реєстрації програмного реєстратора розрахункових операцій

 

 Турківська ДПІ  ГУ   ДПС у Львівській інформує, інформує платників податків, що застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій регулюється Порядком реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 № 317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547».

ДПС веде реєстр програмних реєстраторів розрахункових операцій. До реєстру вносяться дані про ПРРО, а також відомості про суб’єктів господарювання та їхні господарські одиниці, де застосовуються такі ПРРО, дані сертифікатів електронних підписів та або печаток, що використовуються такими ПРРО.

Для реєстрації програмного реєстратора розрахункових операцій складається заява про реєстрацію програмних РРО за формою № 1-ПРРО. Реєстраційна заява в електронній формі з дотриманням вимог законів у сфері електронного документообігу та використання електронних документів подається до фіскального сервера засобами Електронного кабінету або засобами телекомунікацій.

Фіскальним сервером здійснюється автоматизована обробка реєстраційної заяви, за результатами якої ПРРО реєструється або формується відмова в реєстрації. Результати обробки Заяви надаються суб’єкту господарювання або направляється інформація засобами електронного зв’язку.

У разі відсутності підстав для відмови у реєстрації програмному РРО  присвоюється фіскальний номер ПРРО із внесенням даних до реєстру ПРРО, про що суб’єкту господарювання направляється інформація у другій квитанції із зазначенням присвоєного фіскального номера ПРРО.

За наявності підстав для відмови в реєстрації фіскальний сервер формує повідомлення про відмову в реєстрації ПРРО із зазначенням підстав.

Суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати програмний РРО, повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку платник податку має повідомити контролюючий орган шляхом подання повідомлення за формою № 20-ОПП.

Нагадуємо, що суб’єкти господарювання з 01.08.2020 розпочали застосовувати програмні РРО підчас здійснення розрахункових операцій.

 

 

Начальник Турківської ДПІ

ГУ ДПС у Львівській області                                              Марія ПАВЛОВИЧ

 « повернутися до списку подій