Турківська районна рада

Санаторне-курортне лікування потерпілих на виробництві

 

Право на санаторно-курортне лікування мають потерпілі на виробництві, яким встановлено групу інвалідності та є відповідне рішення МСЕК, за наступною періодичністю:

  • інваліди І групи щороку,
  • інваліди ІІ групи один раз на два роки,
  • інваліди ІІІ групи один раз на три роки.

Термін перебування в санаторно-курортних закладах для потерпілих з наслідками травм, захворюваннями хребта та спинного мозку становить 45 діб, для інших категорій – 24 доби.

Інваліди І групи, яким в довідці МСЕК зазначено потребу у супроводі, забезпечуються додатковою путівкою без лікування для супроводжуючої особи.

Згідно з постановою правління Фонду соціального страхування України від 24.05.2017 року №33 «Про затвердження Порядку відшкодування витрат за надані послуги санаторно-курортним закладам за вибором потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання» потерпілі на виробництві мають право на отримання санаторно-курортного лікування за їх особистим вибором.

Перелік документів, необхідних для взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (за санаторно-курортною путівкою), які надаються потерпілими до робочих органів Фонду:

  1. заява встановленого зразка;
  2. копія довідки МСЕК, в якій зазначена потреба потерпілого в санаторно-курортному лікуванні та потреба у супроводі;
  3. довідка за формою 070/о для одержання путівки на санаторно-курортне лікування ;
  4. індивідуальна програма реабілітації інваліда (за наявності);
  5. копія паспорта потерпілого та особи, яка супроводжує потерпілого, якщо за висновком МСЕК визначено потребу в супроводі.

Під час подання копій документів, передбачених цим переліком, пред’являються оригінали зазначених документів.« повернутися до списку подій