Турківська районна рада

Використовуйте електронні сервіси ДПС!

Використовуйте електронні сервіси ДПС!

 

У зв’язку з поширенням коронавірусу, в ГУ ДПС  у Львівській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет.

 

Зокрема, через відкриту частину Електронного кабінету (https://cabinet.tax.gov.ua) можна скористатись інформацією, яка є загальнодоступною, зокрема податковим календарем, інформацією з реєстрів страхувальників, платників єдиного податку, платників ПДВ та інших реєстрів, завантажити бланки податкової звітності тощо.

 

У приватній частині Електронного кабінету, після ідентифікації особи, крім зазначених вище сервісів, будуть доступні ще і такі:

 

- стан розрахунків з бюджетом;  листування з органами ДПС;  облікові дані;  пошук інформації в реєстрах ДПС;  подання заяв/запитів;  подання декларації про майновий стан і доходи в електронному вигляді; сплата податків;  перегляд даних СЕА ПДВ;  інші електронні сервіси.

 

Також за допомогою приватної частини сервісу «Електронний кабінет платника», платники мають можливість отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з ДРФО для заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи.

 

Крім цього, на сайті Територіальних органів ДПС у Львівській області розміщено інші електронні сервіси, зокрема:

Інформація з реєстрів (https://cabinet.tax.gov.ua/registers):

- дані про взяття на облік платників;  реєстр страхувальників;  дані реєстру платників ПДВ;  реєстр платників єдиного податку;  інформація про РРО;  дані реєстру платників акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового;  реєстр осіб, які здійснюють операції з товарами.

 

Дізнайся більше про свого бізнес-партнера http://tax.gov.ua/businesspartner). За допомогою цього сервісу можна перевірити потенційних бізнес-партнерів щодо сумлінності сплати податків до бюджету.

 

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (http://zir.tax.gov.ua/), де можливо передивитись «Запитання – відповіді з Бази знань»; «Нормативні та інформаційні документи»; «Останні зміни в законодавстві»; «Письмові консультації» тощо.

 

Банер «Декларування громадян» https://lv.tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2020/

 

Начальник Турківської ДПІ

Самбірського управління

ГУ ДПС у Львівській області                                              Марія ПАВЛОВИЧ« повернутися до списку подій