Турківська районна рада

Перереєстрація відокремленого підрозділу нерезидента, який не відповідає поняттю постійного представництва  Турківська ДПІ Самбірського управління ГУ ДФС у Львівській області доводить до відома платників наступне.

Перереєстрація відокремленого підрозділу нерезидента, який не відповідає поняттю постійного представництва

 Турківська ДПІ Самбірського управління ГУ ДФС у Львівській області доводить до відома платників наступне.

Відповідно до п. 66.1 ст. 66 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) та п. 9.1 розділу IX Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 із змінами (далі – Порядок № 1588), підставами для внесення змін до облікових даних платників податків є:

? інформація органів державної реєстрації;

? інформація банків та інших фінансових установ про відкриття (закриття) рахунків платників податків;

? документально підтверджена інформація, що надається платниками податків;

? інформація суб’єктів інформаційного обміну, уповноважених вчиняти будь-які реєстраційні дії стосовно платника податків;

? рішення суду, що набрало законної сили;

? дані перевірок платників податків.         

Згідно з п. 66.5 ст. 66 ПКУ та п. 9.2 розділу ІХ Порядку № 1588 платники податків, які не включаються до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у разі виникнення змін у даних або внесення змін до документів, що подаються для взяття на облік згідно з Порядком № 1588, зобов’язані протягом 10 календарних днів з дня внесення змін подати до контролюючого органу уточнені документи в такому самому порядку, як і при взятті на облік. Додаткова реєстраційна заява за формою № 1-ОПП подається з позначкою «Зміни» з уточненими документами у такому самому порядку, як і при взятті на облік (перелік документів, зокрема, для  відокремленого підрозділу нерезидента, який не відповідає поняттю постійного представництва нерезидента, визначений п. 4.2 розділу IV Порядку № 1588).

Отже, якщо відокремлений підрозділ нерезидента не відповідає поняттю постійного представництва нерезидента, то такий відокремлений підрозділ при виникненні змін в облікових даних подає протягом 10 календарних днів з дня внесення змін до контролюючих органів реєстраційну заяву за формою № 1-ОПП з позначкою «Зміни» з уточненими документами у такому самому порядку, як і при взятті на облік.

 

                          

Начальник Турківської ДПІ

Самбірського управління

ГУ ДФС у Львівській області                                            М. ПАВЛОВИЧ

 « повернутися до списку подій