Турківська районна рада

Навчання з питань соціального страхування

 

 Днями фахівці Старосамбірського відділення та управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області провели семінар для медиків,  бухгалтерів, голів комісій із соціального страхування у Турківському районі.

Під час заходу начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління ВД ФССУ у Львівській області М.Гера  довів присутнім   вимоги нормативних документів щодо порядку видачі та заповнення листків непрацездатності та вказав на помилки,  які найчастіше трапляються при їх оформленні.

Начальник Старосамбірського відділення О.Цепенда наголосила на належній організації роботи комісій (уповноважених) із соціального страхування підприємств і організацій, розповіла про основні їх завдання і повноваження.

Головний спеціаліст відділення Л.Годованець поінформувала про порядок  матеріального забезпечення застрахованих осіб, для чого роз’яснила порядок розрахунку середньої заробітної плати для обчислення допомоги по тимчасовій непрацездатності,  по вагітності і пологах та подальше оформлення заяви-розрахунку для отримання фінансування від Фонду соціального страхування..

Страховий експерт С.Пізнак  наголосив на важливості організації охорони праці на виробництві, як профілактичного засобу збереження здоров’я і життя працівників та зосередив увагу  на необхідності проведення навчання, інструктажів та перевірки знань з питань охорони праці.

 Виступаючі дали вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Старосамбірське відділення

управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України

 у Львівській області.


 « повернутися до списку подій