Турківська районна рада

Ідентифікаційний код не за місцем проживання – це можливо

Видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків 1ДР  зміни 5ДР

Громадяни України подають документи до головного управління ДПС за своєю податковою адресою (місцем проживання) через державні податкові інспекції, утворені у складі Головного управління ДПС у м. Києві та у складі управлінь, утворених на правах відокремлених підрозділів головних управлінь ДПС в областях, а ті, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання або не мають постійного місця проживання в Україні, – до будь-якого головного управління ДПС через державні податкові інспекції, утворені у складі Головного управління ДПС у м. Києві та у складі управлінь, утворених на правах відокремлених підрозділів головних управлінь ДПС в областях.

Безпосередньо в головному управлінні ДПС (державній податковій інспекції), через яке подану заяву. Видається заявнику за пред’явлення документа, що посвідчує особу.

 

Начальник Турківської ДПІ

Самбірського управління

ГУ ДПС у Львівській області                                            М. ПАВЛОВИЧ« повернутися до списку подій