Турківська районна рада

До уваги платників єдиного податку другої групи

Турківська ДПІ Самбірського управління Головного управління ДПС у Львівській області нагадує, що до платників єдиного податку, які відносяться до другої групи, належать фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

-  не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

-  обсяг доходу не перевищує 1500000 гривень.

Також, звертаємо увагу, що фізична особа - підприємець - платник єдиного податку на другій групі може здавати в оренду юридичній особі - платнику єдиного податку частину нежитлового приміщення, за умови, що площа такого приміщення не перевищує 300 квадратних метрів.

Зокрема, якщо фізичні особи - підприємці, які надають в оренду земельні ділянки, загальна площа яких перевищує 0,2 гектара, житлові приміщення та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 100 квадратних метрів, нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 300 квадратних метрів, не можуть бути платниками єдиного податку.

Перелік суб'єктів господарювання, які не можуть бути платниками єдиного податку першої - третьої груп, визначено нормами п. 291.5 ст. 291 Податкового кодексу України.

 

Начальник Турківської ДПІ

Самбірського управління

ГУ ДПС у Львівській області                                            М. ПАВЛОВИЧ

 « повернутися до списку подій