Турківська районна рада

Роботодавці можуть подавати електронні заяви-розрахунки

Заява-розрахунок для надання допомоги за листками непрацездатності, по вагітності та пологах, на поховання, а також деяких виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України з 1 жовтня 2018р.  може бути подана страхувальником (роботодавцем) у електронному вигляді. Відповідне положення затверджено постановою правління Фонду від 19.07.2018 №12.

       З метою створення належних умов експлуатації автоматизованої інформаційної системи приймання електронних документів від страхувальників, наказом виконавчої дирекції ФССУ від 25

вересня 2018 року №442-од затверджено Примірний договір про подання електронних документів до Фонду соціального страхування України.

            Для подачі заяв-розрахунків, повідомлень про виплату коштів застрахованим особам у електронному вигляді, страхувальники мають звернутись до відділення виконавчої дирекції Фонду  по місцю реєстрації  для укладення відповідних договорів.

     Створення страхувальником електронних документів здійснюється за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. Робочий орган виконавчої дирекції Фонду забезпечує відправлення страхувальнику трьох видів квитанцій: про одержання електронного документа, що засвідчує факт і час його одержання; про надходження електронного документа, що за результатами перевірки засвідчує факт і час його відправлення; про приймання електронного документа, що засвідчує факт і час приймання (неприймання) електронного документа та внесення його даних у базу.

       Спосіб подання документів визначається роботодавцями на добровільних засадах, подання електронних документів надає страхувальнику право не подавати їх на паперових носіях. Водночас, зберігається можливість подачі заяви-розрахунку безпосередньо до робочого органу виконавчої дирекції Фонду або його відділення за своїм  місцем реєстрації .

      У разі подання документа в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису роздрукована заява-розрахунок разом із наданими застрахованими особами документами, на підставі яких призначались окремі виплати та матеріальне забезпечення, зберігається у страхувальника.

    На даний час  із  тринадцятьма  страхувальниками району заключено договори про надання електронних документів до Фонду соціального страхування України.

    Шановні роботодавці, економте свй час та свої гроші .Звертайтесь до Фонду соціального страхування  для заключення вищевказаних договорів.

Головний спеціаліст Ст.Самбірського                                                         Годованець Л.

Відділення управління ВДФССУ у Львівській

Обл.« повернутися до списку подій