Турківська районна рада

Зняття ФОП з обліку у контролюючому органі

 

 

 

Турківська ДПІ Самбірського управління ГУ ДПС у Львівській області нагадує  платникам податків порядок зняття фізичної особи-підприємця з обліку у контролюючому органі.

Після державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізична особа продовжує обліковуватись у контролюючих органах як фізична особа – платник податків, яка отримувала доходи від провадження підприємницької діяльності. Така фізична особа після державної реєстрації припинення підприємницької діяльності має забезпечити остаточні розрахунки з податків від провадження підприємницької діяльності, в установлені строки подати відповідному контролюючому органу декларацію за останній базовий податковий (звітний) період, в який відображаються виключно доходи від проведення підприємницької діяльності.

Відповідно до функцій, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ), заходи, пов’язані з припиненням (закриттям) платників податків, проводяться контролюючим органом за основним місцем обліку платника податків.

Контролюючий орган знімає з обліку фізичну особу – підприємця після проведення всіх процедур, визначених ПКУ, Законом України від 08 липня 2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та Порядком обліку платників податків і зборів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 09.12.201 № 1588.

 

 

Начальник Турківської ДПІ

Самбірського управління

ГУ ДПС у Львівській області                                            М. ПАВЛОВИЧ

 « повернутися до списку подій