Турківська районна рада

Шановні платники податків, зборів, єдиного внеску!

 

 

Турківська ДПІ Самбірського управління повідомляє, що з метою спрощення отримання платниками інформації про стан розрахунків з бюджетом в Електронному кабінеті платника (cabinet.sfs.gov.ua) реалізована можливість перегляду інтегрованої картки платника податків (ІКП) та формування витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними органів ДФС.

Інформація в Електронному кабінеті про зарахування до ІКП сплачених сум стає доступною для перегляду на наступний за днем сплати робочий день, після завантаження відповідних даних, отриманих з Державної казначейської служби.

В Інтегрованій картці платника розміщені відомості по всіх податках, платежах, єдиному внеску, які сплачує або повинен сплачувати платник: нараховані та сплачені суми, наявні недоїмка, пеня та переплата. Також тут можна дізнатись реквізити рахунків для сплати кожного виду платежу, подати заяву на повернення помилково та/або надміру сплачених коштів.

З метою визначення черговості зарахування коштів у рахунок погашення зобов’язань та боргу у інтегрованій картці платника використовується відповідний ідентифікатор – код операції. Отримати інформацію про значення коду операції щодо розрахунків за податками, зборами та єдиними внеском можливо при наведенні курсору у полі «Код операції» на відповідний код.

Стан розрахунків платника за платежами, що контролюються органами ДФС, змінюється в режимі on-line.

Витяг щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними органів ДФС формується на основі відповідного запиту платника та містить інформацію на момент формування.

Інструкція користувача: http://10.80.31.32/data/files/243921.pdf

 

 

Начальник Турківської ДПІ

Самбірського управління

ГУ ДФС у Львівській області                                            М. ПАВЛОВИЧ

 « повернутися до списку подій