Турківська районна рада

Громадяни мають право на звернення до органів фіскальної служби

 В рамках проведення Всеукраїнського тижня права, Турківська ДПІ Самбірського управління ГУ ДФС у Львівській області  повідомляє, що відповідно до Закону України «Про звернення громадян» кожен громадянин має право направляти до органів фіскальної служби як індивідуальні, так і колективні письмові звернення. 
        Звертаємо увагу, що звернення повинно містити: 
 -  прізвище, ім'я, по батькові; 
 -  адресу громадянина; 
 -  контактний телефон; 
 -  суть порушеного питання (зауваження, пропозиції, заяви, скарги, прохання або вимоги); 
 -  підпис заявника (заявників) із зазначенням дати; 
 -  надруковано або написано від руки розбірливо й чітко. 

      Звернення розглядаються та вирішуються в місячний термін від дня їх надходження, а ті, що не потребують додаткового вивчення, – не пізніше 15 днів від дня їх отримання. В цілому термін розгляду звернень не може перевищувати 45 днів. 
      Для кожного виду звернень установлено особливий порядок розгляду й форми реагування. Відповідь за результатами розгляду звернень в обов’язковому порядку дає той орган, який отримав звернення та до компетенції якого входить вирішення порушених питань, такий орган повинен: 

 об’єктивно та своєчасно розглянути звернення; перевірити викладені факти; прийняти рішення згідно чинного законодавства та повідомити громадян про наслідки розгляду. 

 Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявникові з відповідними роз'ясненнями. Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором є анонімним і розгляду не підлягає. 

     Право на звернення - є одним із засобів захисту прав та законних інтересів громадян, яке закріплено основним Законом держави – Конституцією України  та  Законом України №393 від 02.10.1996 року «Про звернення громадян». 

Начальник Турківської ДПІ
Самбірського управління                                                             М. ПАВЛОВИЧ« повернутися до списку подій