Турківська районна рада

З 1 липня звітувати зі збору за паркування слід за новою формою

З 1 липня звітувати зі збору за паркування слід за новою формою

Турківська ДПІ Самбірського управління ГУ ДПС у Львівській області інформує, що з 13.03.2020 набрав чинності наказ Мінфіну  №550  «Про внесення змін до форми Податкової декларації збору за місця для паркування транспортних засобів.

 

Відповідно до норм Податкового кодексу декларацію за новою формою у редакції наказу №550 необхідно складати за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося її оприлюднення, і подавати з 01.07.2020 року.

 

У декларації необхідно зазначати суми податкових зобов’язань зі збору за місця для паркування транспортних засобів, суми податкових зобов’язань, що уточнюються, та суми штрафів, пені. Змінами передбачено додаток – розрахунок податкових зобов’язань збору за місця для паркування транспортних засобів, який є невід’ємною частиною декларації. У цьому додатку необхідно зазначати відомості щодо податкових пільг зі збору за місця для паркування транспортних засобів.

 

Податкова декларація збору за місця для паркування транспортних засобів подається до відповідних контролюючих органів за місцезнаходженням об’єкта оподаткування, у яких суб’єкт господарювання зареєстрований як платник збору. У разі створення об’єднаної територіальної громади, до якої входять територіальні громади адміністративно-територіальних одиниць, розташованих у різних районах, податкова декларація подається до відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням адміністративного центру об’єднаної територіальної громади.

Начальник Турківської ДПІ

Самбірського управління

ГУ ДПС у Львівській області Марія ПАВЛОВИЧ

 « повернутися до списку подій