Турківська районна рада

Інформаційне повідомлення про продаж на електронному аукціоні об’єкта спільної власності територіальних громад Турківського району

Переглядів: 1454

Інформаційне повідомлення про продаж на електронному аукціоні об’єкта спільної власності територіальних громад Турківського району

 

1.Інформація про об`єкт приватизації.

Нежитлова будівля площею 84,3 кв.м., що розташована за адресою: Львівська обл., Турківський район, с. Нижня Яблунька, вул. Заребро, буд. 350.

Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 1801956146255.

 

2.Інформація про електронний аукціон:

Спосіб проведення аукціону: аукціон без умов.

Дата та час проведення аукціону:

2.10.2019 р. Година, о котрій починається аукціон, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09-00 до 18-00 години дня. Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні без умов, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19−30 до 20−30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

 

3.Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація.

3.1. Нежитлове приміщення за адресою : Львівська обл., Турківський район, с. Нижня Яблунька, вул. Заребро, буд. 350, загальна площа 84,3 м. кв.

Стартова ціна об’єкту (без ПДВ) для продажу на аукціоні без умов: 18069,0 грн. (без ПДВ).

Розмір гарантійного внеску : 1806,90 грн. (без ПДВ).

Стартова ціна об’єкту (без ПДВ) для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни: 9034,5 грн. (без ПДВ).

Розмір гарантійного внеску: 903,45 грн., (без ПДВ).

Стартова ціна об’єкта (без ПДВ) для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 9034,5 грн. (без ПДВ).

Розмір гарантійного внеску: 903,45 грн(без ПДВ).

Розмір реєстраційного внеску: 834,60 грн.

Період між аукціоном без умов та аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій 21 календарний день від дати аукціону.

Крок аукціону на аукціоні без умов: 180,69 грн.

Крок аукціону на аукціоні зі зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 90,35 грн.

 

4. Час і місце проведення огляду об’єктів комунальної власності.

Ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником Турківської районної ради Дудою Іваном Степановичем за телефоном: 3-13-00 з 10.00 до 17.00.

 

Організатор аукціону:Турківська районна рада (код за ЄДРПОУ 23953748).

Адреса: 82500, львівська обл., м. Турка, вул. С.Стрільців, 62.

 

Найменування банку та його реквізити для проведення розрахунків за придбані об’єкти.

Розрахунковий рахунок № 31513905013665 в банку Казначейство України (ЕАП), МФО 89998, ЗКПО 36787927.

 

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій наводяться посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: prozorro.sale.

 

5. Перелік документів:

Фізичними та юридичними особами, які бажають взяти участь в електронному аукціоні, до заяви на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються такі документи:

1) для потенційних покупців – фізичних осіб – громадян України – копія паспорта громадянина України;

2) для іноземних громадян – копія документа, що посвідчує особу;

3) для потенційних покупців – юридичних осіб:

– витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань України – для юридичних осіб – резидентів;

– документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, – для юридичних осіб – нерезидентів;

– інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності;

– остання річна або квартальна фінансова звітність;

4) документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 10 відсотків стартової ціни з рахунку потенційного покупця на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації;

5) письмова згода довільної форми потенційного покупця щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу (у разі наявності таких).

6.Додаткова інформація:

Аукціон проводиться відповідно до ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 № 432 .

Посилання на перелік авторизованих майданчиків та їх рахунки, відкриті для оплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

 « повернутися до списку новин