Турківська районна рада

Інформаційне повідомлення про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки об’єкту нерухомого майна районної комунальної власності:

Переглядів: 2010

Інформаційне повідомлення про оголошення конкурсу  з відбору суб’єкта оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки об’єкту нерухомого майна районної комунальної власності:

  • нерухомого майна – кімнати № 13 площею 15,2 кв м на другому поверсі нежитлового будинку, розміщеного за адресою: 82500.,Львівська  область., м. Турка, вул. Міцкевича, 14

 

Метою здійснення незалежної оцінки вище зазначеного об’єкта нерухомого майна районної комунальної власності є визначення ринкової вартості для передачі в оренду.

 

 Вимогами до претендентів для участі у конкурсі є наявність:

 

 - відповідної кваліфікації, що має підтверджуватися відповідними документами, виданими відповідно до Порядку ведення Державного реєстру оцінювачів та суб'єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 10.06.2013 №796 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.06.2013 за №937/23469;

- досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема, подібного майна;

- переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;

 

  Учасникам конкурсу потрібно подати конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

 

 До підтвердних документів належать:

 

  • заява на участь у конкурсі за встановленою формою;
  • копія установчого документа претендента;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та подання звіту про оцінку майна;
  • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна;
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України (при потребі);
  • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

 

 Конкурсну документацію слід подавати до конкурсної комісії за два робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

 

Конкурсну документацію слід подавати за адресою: 82500, Львівська обл., Турківський р-н, м.Турка, вул. С.Стрільців, 62, Турківська районна рада.

 

 Конкурс відбудеться о 10:00 год 25 лютого 2019 року в кабінеті заступника голови Турківської районної ради. Телефон для довідок: 3-13-00.

 

 

 

   Голова конкурсної комісії                                               В.Костишак« повернутися до списку новин