Турківська районна рада

«Оголошення про наміри щодо передачі в оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад Турківського району»

Переглядів: 3866

Назва об'єкта оренди: нерухоме майно – нежитлове  приміщення  культурного  центру  «Україна». площею 11,5 м2 на першому поверсі нежитлового будинку, розміщеного за адресою: 82500, Львівська область, Турківський район, м.Турка, майдан  Шевченка, 1.

Вартість об'єкта оренди за незалежною оцінкою, виконаною станом на 12.12.2019 року, становить 15600,00 грн.

Власник майна: Турківська районна рада

Балансоутримувач : Відділ культури Турківської РДА

Цільове використання об’єкта оренди:для розміщення приймальні  громадської  організації

Строк оренди об’єктів: 2 роки і 11 місяців. Розмір орендної плати визначається відповідно до Методики розрахунку і порядок використання плати за оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад Турківського району, затвердженої рішенням V сесії районної ради VI скликання від 14.07.2011 р., №77.

Заяви, щодо оренди об’єкту комунальної власності, що вище зазначений, приймаються Відділом культури з 9-00 до 18-00 години (перерва з 13-00 до 14-00 години) за адресою: м. Турка, вул. С.Стрільців,64 .

Кінцевий термін прийняття заяв –  02 січня  2019 року.

У разі надходження двох і більше заяв, щодо оренди об’єкта, на який надано оголошення про намір передати майно в оренду, відділ освіти додатково оголосить конкурс на право укладання договорів оренди нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад Турківського району.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі культури Турківської РДА за адресою: м. Турка, вул. С.Стрільців, 64, телефон 3-11-13.

  Начальник відділу культури

Турківської РДА                             Яворська Л.І

 « повернутися до списку новин